yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • güvenilir hosting firmaları

  Türkiye'de belli başlı hosting firmaları vardır. Bu firmalar genellikle kurumsal bir kimliğe sahip olup, kesintisiz servis sağlayıcıları olarak bilinir. Destek biletlerine hızlı dönüşler yapmaları, yardımcı olmaları gibi faktörleri ile kullanıcılara hem yardımcı oluyor hemde web işlerini yürütme de kolaylık sağlamaktadır.

  İlk olarak : Turhost : hızlı ve kaliteli performansı bir çok insanda güzel izlenimler bırakıyor.
  İkinci olarak
  İkinci sıra: Guzelhosting guzelhosting Türkiye'de bir çok webmasterin tercih ettiği nadir hosting firması olarak bilinmektedir. Destek sistemleri ve performansları gayet iyi.
  Üçüncü sıra : Netinternet sağlam yapısı ve yenilikler ile göz kamaştırıyor.
  Dördüncü sıra : Odeaweb şu anda kullanıyorum ve sıkıntısız hızlı bir altyapısı var.. destek hizmetleri gayet iyi.
  Beşinci sıra; veridyen , r10 da ses getiren bir hosting firmasıdır. Firma İzmir de barınıyor. R10 da bir çok kişi veridyeni kullanmaktadır. Veridyen firması
  Altıncı sırada ise Akwebhosting bulunuyor. Destek sisteminde sorunuz olduğunda anında yanıt alabilirsiniz. Sunucuları ise gayet hızlı ve stabil çalışmaktadır. (bkz:R10) üzerinden tanınmış hosting firmasıdır. Eskiden kullandım ve baya memnundum.
  6 yıldır linesis hosting ile çalışıyorum 3 sunucum onlarda yıllardır, bugün merak edip en son ne zaman ticket açtığıma baktım 1.5 yıl olmuş :) bence Türkiyede ki firmalar yurtdışına göre daha kaliteli bunlardan bazıları mesela;

  natro
  isim tescil
  turhost
  linesis
  verinom

  natro hosting pahalıdır ama hizmet kesintisizdir, isim tescil genelde alan adlarım için tercih ediyorum, turhost hiç çalışmadım ama site tasarımı çok güzel :) linesis hosting 6 yıldır vazgeçilmezim, verinom hosting son 1 yıldır çalışıyorum resellerim var sadece faturalarımı ödemek için sisteme giriyorum :)
  5 yıldır alastyr den hizmet aliyorum. Son 2 aydir bazi musterilerim için güzel hosting ve veridromu denedim. Güzel hosting pek bilinmeyen bir firma ama hizmetleri bir çok firmaya göre üst düzeyde. veridrom uda yeni duydum ama destek konusunda şuan bir numara olduklarını söyleyebilirim. Aşağı yukarı iyi firmaların performansları aynıdır önemli olan destektir, bunun için veridromu tavsiye ediyorum herkese bende. sürem bitince tüm sitelerimi oraya taşıcam.

  alastyr, güzel hosting, veridrom