türkiye'de kripto para kullanımı, btc alışverişi ve özellikle internet sitelerinde btc ödemenin fazlalaşması ile, birçok kişi btc'ye sarıldı.
en iyi hizmet, en hızlı ve en güvenilir hizmet anlayışıdır. buna istinaden türkiye'de bulunan en iyi kripto para borsalarını listeleyeceğiz.
kısaca, işlem yapacağınız borsanın kolay ve ulaşılır olması gerek.
şimdi adam size 2 günde cevap verirse ne anladım o işten?
bu konuda btcturk'un destek sistemi çok hızlı ve ilgililer. müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

öncelikle ele alacağımız borsa: (bkz:btcturk)
türkiye'nin kripto para borsası alanında en eski platformu btctürk'tür. Tecrübe ile sabitlenmiş geçmişi, kullanıcılarına değer vermesi ile markasını her geçen gün daha fazla tanıtıyor.
- birçok banka ile yaptığı anlaşmalardan ötürü, para yatırma ve çekme işlemlerini en hızlı yapan firmadır.
- istenildiği zaman anında papara hesabınıza parayı çekebiliyorsunuz.

OkeX
türkiye'de en iyi kripto para borsası denildiğinde yine ilk 5'lerde yerini koruyan platformdur. okex'in kullanımı son derece kolay ve basit olması ile kullanıcılarının tüm isteklerini kolaylıkla karşılamaktadır.
hiç unutmuyorum, btctürk e kayıt olurken kimlik kartı ile o günün tarihini bir kağıda yazmamı ve selfie(*) çekmemi istemişlerdi. Ancak yüzüm ve kimlik kartım aynı kareye sığmadığı için defalarca fotoğraf çekip, destek sistemine göndermem gerekmişti. En son fotoğrafta kafamın sığmadığını anlattığımda da profilimi onaylamışlardı kendileri.
O yüzden, ille de btctürk(*)