Wordpress

WordPress 4.7 Vaughan ile Neler Değişti?

WordPress 4.7 Vaughan, 6 Aralık 2016 tarihinde duyuruldu. Peki, WordPress 4.7 sürümünde neler değişti? Sürüm notları ve videolardan derleme bu yazıyla WordPress 4.7’e gözatabilirsiniz!

WordPress temanızın anasayfasını ve içeriğini canlı olarak önizleme yaparken düzenleyebilirsiniz. Kısayol düzenleme ikonları ile basit bir şekilde temanızın üzerinde düzenleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Temanızın üst kısmına; resim, başlık ve açıklama yerine mp4 formatında video yükleyebilirsiniz. Menülerden yeni bir sayfa ekleyebilir, daha sonra düzenleyebilirsiniz. Özel CSS dosyası oluşturabilir ve canlı önizleme ile değişiklikleri görebilirsiniz. PDF dosyalarınızın önizlemesini görebilirsiniz. Her kullanıcı kendi tercih ettiği dilde kontrol panelini görüntüleyebilir. … ve birtakım API değişiklikleri, geliştiriciler ve meraklıları için!

Tek paragrafa sığdırmak gibi oldu, affola… Oldukça fazla sayıda geliştirici emek vermiş ve gayet iyi bir ürün ortaya çıkmış. Yayınlanmış bir video olduğu ve zaten yükseltme yapmış olma ihtimalinizi düşünerek özet geçtim!

Güvenliğiniz için WordPress sürümünüzü daima güncelleyiniz!

Yazar Hakkında

Gürkan Biçer

Gürkan Biçer

PHP Developer, Network & System Administrator

Yorum Yazın